Oazy hippisów

Aby nasz ruch mógł się rozwijać, musimy się spotykać. Musimy się spotykać w miarę możliwości regularnie, przynajmniej jeden dzień w tygodniu. Będą to spotkania bardzo podobne do ruchu Światło-Życie. Będzie czytanie Biblii, rozważanie Słowa Bożego, dzielenie się nim, następnie spontaniczne modlitwy i wspólne śpiewy.

Ta część będzie podstawą i rdzeniem naszych spotkań. Druga część będzie rodzajem agapy, poczęstunkiem, pewnym wyluzowaniem i dzieleniem się tym, co ktoś ma na sercu.

Chcę zacząć od Warszawy. Potrzebne jest lokum w centrum miasta. Może ktoś wyjechał za granicę i mógłby wynająć, lub udostępnić bezpłatnie. A może ktoś z naszych ludzi ma takie lokum i chciałby udostępnić na czas spotkań. Musimy się spotykać w budynku, do którego mielibyśmy dostęp. Proszę, poszukajcie, pytajcie znajomych, czytajcie ogłoszenia. A może ktoś widzi inne rozwiązanie, byleby nie spotkania na dworcach. Dobrze byłoby, gdyby była możliwość noclegu dla ludzi, którzy przyjadą z dalszych miast czy miejscowości. Proszę, módlmy się w tej sprawie. Może Pan Bóg poruszy serce jakiegoś sponsora i kupi nam lokal.

Następnie musimy tworzyć struktury ruchu oparte na oazach rozsianych po całej Polsce.

img006