Hippisowskie Forum
Administrator
ZA KILKA DNI WEJDZIE PRAWO KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĘ NA ZAWSZE !
poniedziałek, 19 lutego 2018 21:58
Wpisany przez Administrator

 
Administrator
Z. Wrzodak
poniedziałek, 19 lutego 2018 00:39
Wpisany przez Administrator

,,Sowa i przyjaciele" to pikuś

 

,,Rząd polski", zaproponował byłym właścicielom majątków zniszczonych w II WŚ rekompensaty w formie 30 mld zł a drugie tyle mają dołożyć samorządy. Macie jakiejś wątpliwości kto nami zarządza???

,,Sowa i przyjaciele" to pikuś

25 listopada 2017 roku, politycy PiS spotkali się z rezydentami mossadu w W-wie. Omawiane były sprawy państwowe w prywatnym lokum oficjela żydowskiego.
 
 „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” –  Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
JB
 

Politycy PiS spotkali się z izraelskim ministrem, Ajjubem Karą, na kolacji szabasowej

25.11.2017
 
W domu Jonny'ego Danielsa w Warszawie odbyła się wczoraj szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki, Adam Bielan, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk. O kolacji na swoim Facebooku poinformował sam minister Kara.

 
Foto: Materiały prasoweKolacja szabasowa z udziałem polityków PiS. Na fotografii m.in. Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński i Ajjub Kara
 
Kolacja szabasowa z udziałem polityków PiS. Na fotografii m.in. Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński i Ajjub Kara

Do sieci trafiła nie tylko sama informacja o spotkaniu, ale także wideo, pokazujące gości. Minister Kara mówi na nim o współpracy polsko-izraelskiej. Zapowiada on zaproszenia dla kolejnych polskich ministrów do Izraela. W trakcie ich wizyt mają być omawiane różne rodzaje współpracy pomiędzy naszymi krajami.

 

Ajjub Kara mówił także o ciągle istniejącym zagrożeniu, jakim jest ekstremizm na Bliskim Wschodzie. Nie krył on, że chciałby uzyskać w Polsce sojusznika w przekonaniu Unii Europejskiej do wywarcia presji na Iran.

 
Administrator
polityka historyczna
niedziela, 18 lutego 2018 01:42
Wpisany przez Administrator

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27752515_404391833339063_2594430991642964438_n.jpg?oh=345a4cdba1ea837c75a693d0431d2fda&oe=5B0770ED

 
Administrator
Mamy więcej gazu i ropy od USA i Arabii Saudyjskiej
niedziela, 18 lutego 2018 01:37
Wpisany przez Administrator

11 godz.·

Arabia Saudyjska ma 200 mld baryłek ropy, w Polsce 4000 mld baryłek ropy.
- „Mamy największe zasoby w świecie tytanu o wartości 2 bilionów dolarów”.
- „Sumaryczna ilość wód geotermalnych na południu Polski zawiera tyle energii ile jest zawarta w jednym miliardzie ton ropy”.
- Z wód geotermalnych możemy uzyskać i energię do ogrzania domu i energię elektryczną.
Uwaga! Te naturalne źródła energii są odnawialne. Raz postawiona elektrociepłownia może pracować w nieskończoność…
I co najciekawsze, Amerykanie wiedzą o tym. Wiedzą o naszej ropie i gazie. Zrobili mapki.
Pytanie tylko, dlaczego nasi opiekuńczy politycy nie mówią o tym?
Kto im tym razem zamknął buzie?

alt
Na konferencji naukowo-technicznej w Krakowie, Profesor Ryszard Kozłowski przekazał bardzo ważną informację: „Zostały przedstawione nasze zasoby znajdujące się na głębokości 7 kilometrów i 5 kilometrów. Dokładnie wiemy gdzie one są. Arabia Saudyjska ma ich na poziomie 200 mld barył...
wiadomosci.robertbrzoza.pl
 
Administrator
POLIN - Rzeczpospolita Przyjaciół
niedziela, 18 lutego 2018 01:21
Wpisany przez Administrator

Polska bez Żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tolerancja żydowskiego szowinizmu = likwidacji polskiego państwa i narodu

alt

Kalisz 1937r.

Jak to możliwe, że w wyniku holokaustu zlikwidowano w Europie wszystkich Żydów (bo aż 6 mln jak utrzymują Żydzi), a żydowski szowinizm – syjonizm przetrwał i ma się coraz lepiej?

Za to skutecznie objął holokaust narodową świadomość Polaków (?) – przestała istnieć. A przecież to właśnie holokaust Żydów jest najważniejszym i pierwszym w dziejach świata wydarzeniem (?), jak wmawiają nam powszechne żydowskie media i kontrolowana przez Żydów oświata wszystkich państw Zachodu. Tymczasem Żydzi żądają dla siebie specjalnych praw, żądają likwidacji państw narodowych, legalnego ich okradania, ale dyskurs o żydowskich zbrodniach jest nawet nie tyle niedopuszczalny, co wręcz niemożliwy z braku właśnie narodowych mediów.

Jednak nie pisanie dzisiaj o Żydach – przynajmniej na niezależnych stronach internetu -, wydaje się być nietaktem. O Żydach piszą tu już prawie wszyscy i prawie w negatywnej konotacji. A jeszcze całkiem niedawno niektórzy internetowi publicyści, czyniąc mi wyrzuty, podliczali, ile to razy w moich tekstach użyty został rzeczownik własny Żyd. A są też i tacy, wydaje się skądinąd, że politycznie roztropni i myślący, którzy wprost nazywają mnie i WPS syjonistyczną jaczejką, dokładając przy tym, jakoś mało logicznie, że wszędzie wieszczymy żydowskie spiski.

W związku z ostatnimi wyjątkowo bezczelnymi, pełnymi hipokryzji, żydowskimi żądaniami przyznania im prawa do twierdzenia, że Polacy brali powszechny udział w ich holokauście, żądaniami legalizacji kradzieży naszego majątku narodowego jako przynależnego im spadku, niektórzy internetowi publicyści poddają negatywnej krytyce państwo Izrael, Żydów z USA oraz judaizm. Nie wiem, czy polityczny infantylizm, czy faryzeizm, czy może podstępna indoktrynacja pozwala owym publicystom na stwierdzenie, że Żyd jest dobry, a zły jest tylko judaizm – (?). – Tak, tak, to nie Niemcy napadły w 1939r. na Polskę, ale naziści – czyż to nie ta sama paskudna retoryka?

Chyba żaden niezależny internetowy publicysta nie stawia oczywistej tezy, że bezczelna żydowska nagonka na Polskę i Polaków jaka ma dzisiaj miejsce oraz bezczelne żydowskie wobec nas żądania, są konsekwencją przejęcia w Polsce władzy przez żydowską V kolumnę wspieraną przez żydo-katolicki Kościół.

Tym właśnie różni się narodowa – nacjonalistyczna, ocena politycznej sytuacji w Polsce od pseudopatriotycznych wynurzeń różnych internetowych, czy w ogóle medialnych publicystów.

Dariusz Kosiur

alt

Tak było w latach 1918-39, mimo żydo-sanacyjnej dyktatury po 1926r. świadomość narodowa Polaków jeszcze istniała.

A tak jest dzisiaj, gdy do głosu doszła antypolska syjonistyczna i filosemicka zgnilizna.

alt

Fundacja Pojednanie organizuje „Marsz dla Izraela”, który odbędzie się we Wrocławiu 6 maja br. „W tym roku świętujemy 70 rocznicę istnienia współczesnego Izraela (…) Jesteśmy gotowi wykorzystać daną nam przez Boga i historię szansę, aby tragiczną historię antysemityzmu zamienić na historię życia i przyjaźni. Nasz majowy Marsz będzie znakomitą okazją do świętowania z narodem żydowskim, okazaniem mu naszej solidarności, jak również sprzeciwem wobec wszelkich form współczesnego antysemityzmu” – piszą organizatorzy na swoim portalu.  – za: http://www.wieczernik.pl/deklaracja-uczestnikow-marszu-zycia-ku-pojednaniu

___________________________________

Polska bez Żydów

2014r.  – za: https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/22/polska-bez-zydow/

Z pewnością w pierwszej chwili wielu odczyta ten tytuł niemal ze strachem, że oto autor nawołuje do rasizmu, a nawet gorzej, że rozsiewa niebezpieczny, tak zawzięcie zwalczany, antysemityzm. Jednak gdyby tytuł zamiast Żydów wymieniał każdą inną narodowość, np. Niemców, czy Chińczyków, którzy z wolna przybywają do Polski, to już bez najmniejszego zażenowania podjęlibyśmy publiczną dyskusję.

Tak oto jazgot powszechnych żydo-mediów i niestety, także opanowanych przez element żydowski instytucji naszego państwa, wytworzył absurdalną i niebezpieczną sytuację, w której my, Polacy, boimy się dyskutować o rzeczywistych zagrożeniach dla bytu naszego państwa i narodu. Doszło do tego, że cenzurujemy samych siebie unikając zdefiniowania zagrożeń płynących z faktu istnienia w naszym kraju mniejszości żydowskiej, dominacji Żydów we władzach III RP oraz wśród właścicieli systemów finansowych Zachodu, a co za tym idzie ich decyzyjnej roli w polityce Zachodu.

?????????????????????????????????????????????

(Proszę zwrócić uwagę na środkowy świecznik menory)

alt  alt

alt

Tolerancja żydowskiego szowinizmu = likwidacji polskiego państwa i narodu

Za sprawą opanowania europejskiej oświaty przez żydomasonerię, mniej więcej od czasów rewolucji francuskiej (1789r.), nie znamy historii własnego kraju. Z pewnością bardzo niewielu Polaków potrafi prawidłowo wskazać przyczyny upadku polskiej państwowości w XVII w. i jego apogeum w postaci rozbiorów w wieku XVIII. A właśnie jedną z głównych przyczyn tego upadku było opanowanie przez Żydów całego życia gospodarczego Polski w XVII w. (na podst.: Zarys gospodarczych dziejów Polski w czasach przedrozbiorowych, 1923 – prof. J.Rutkowski –  http://www.zhg.amu.edu.pl/zaklad/historia/rutkowski ). Także analogia do współcześnie trwającego upadku gospodarczego USA jest tu oczywista i ma sens.

Niewielu z nas także wie, że Żydzi podejmowali ogromne wysiłki polityczne, żeby nie dopuścić do restytucji naszej państwowości zarówno w 1918r., jak i w 1944r. !!!!!!!!!

Zdecydowanie większa znajomość historii dotyczy okresu 1944-56, w którym Żydzi, tzw. bolszewicy, wymordowali tylko na obszarze PRL kilkaset tysięcy Polaków (w ZSRR ok. 2 mln). Dość dobrze orientujemy się we współczesnej historii Polski, choć wielu bardziej przeczuwa – przeczuwa słusznie -, niż wie, że od 1989r. Żydzi uzyskali w Polsce pełnię władzy – to ta władza patronowała i patronuje rozkradaniu i niszczeniu narodowego majątku Polaków. To ta władza uczyniła Polaków niewolnikami zachodniego systemu żydowskich lichwiarzy – właścicieli systemów finansowych. Zresztą wiedza o tym fragmencie historii istnieje wyłącznie w tzw. drugim obiegu, bo oficjalna oświata znajduje się pod kontrolą żydo-władzy III RP, nie istnieją także polskie narodowe media.

Zatem, czy powinniśmy obawiać się debaty na temat „Polska bez Żydów”?

Nie, nie tylko nie powinniśmy się jej obawiać, ale mamy prawo i obowiązek taką debatę podjąć. Do jej zainicjowania przyczynili się zresztą sami Żydzi, syjoniści i wszelkiej maści opłacony lub ogłupiony element filosemicki.

Przecież to właśnie te syjonistyczne elementy dysponujące w III RP nielegalną pełnią władzy wepchnęły nas do UE, która na gruzach państw narodowych ma być nowym tworem państwowym wystawionym na żer syjonistycznych lichwiarzy.

Największe żydowskie dzienniki w Europie, w tym żydowska gadzinówka Michnika, zamieściły niedawno manifest dwóch Żydów,  D. Cohn-Bendit’a i F. Marquardt’a pt. „Precz z państwem narodowym”.

Gdy UE – ta syjonistyczna wizja lichwiarskiego niewolnictwa, wykazuje oznaki upadku i niebawem runie, Żydzi, syjoniści i wszelki antypolski element, publicznie dyskutują budowę jednego państwa, które swym obszarem obejmie NRF, Polskę i Czechy. Na jawny antypolonizm i szowinizm elementów spod znaku gwiazdy Dawidy musimy, więc odpowiedzieć otwarcie i zdecydowanie:

debatę „Polska bez Żydów” uważam za otwartą.

 

Wiedzmy i pamiętajmy, że obrona bytu państwa i narodu, jego kultury, jest naszym niezbywalnym prawem i obowiązkiem i nie może być uważana za przejaw jakiejkolwiek wrogości, czy rasizmu. W Polsce władza musi należeć do Polaków narodowości polskiej.

 baner-wps-zaloba1.jpg

 

Dariusz Kosiur

 
Administrator
Porażka państwa Polskiego
niedziela, 18 lutego 2018 01:14
Wpisany przez Administrator

Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

alt

By nie zaostrzać stosunków z Izraelem...

„Wycofują się z ustawy. Nieoficjalnie: by nie zaostrzać stosunków z Izraelem”
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wycofuja-sie-z-ustawy-nieof...
Rząd PiS wycofuje się z ustawy reprywatyzacyjnej Ministerstwa Sprawiedliwości. Wniosek jest taki, że wielu wciąż będzie rościło prawa do polskiego majątku. Odszkodowania mieli otrzymać tylko obywatele polscy, a ich wysokość ograniczona była do 20 proc. sumy wartości nieruchomości – jeśli w 1945 roku nieruchomość była ruiną, to było niewiele.
Czy to porażka Patryka Jakiego? Nie. To porażka państwa. Widzimy jak na dłoni, że Polska nie jest państwem suwerennym, a zależność ta, dotyczy najważniejszych podstaw leżących w każdej państwowości: nasze terytorium ma nie być tylko nasze.
O sprawie jest cicho, ale pisze o tym kilka mediów:„Rząd odrzucił pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości na rozwiązanie problemu reprywatyzacji” 
Zastanawia mnie w czyjej strefie wpływów jesteśmy: USA, Izraela, Niemiec, Rosji, Ukrainy? Polska szarpana niczym kawałek zakrwawionego sukna, z którego każdy wydziera to, co chce. Ja jednak wierze w Polskę. Wierzę w naszą siłę i mobilizację.
PiS dochodził do władzy obiecując Polakom przywrócenie godności. Nie grzeszy przy tym zbyt doskonałym komunikowaniem się z obywatelami. Może wychodzi z założenia, że obecnie ważniejsze są prace nad przywróceniem dobrego imienia Polski, w czym oczywiście rząd ma poparcie patriotów. Ale przyznajmy, jako patrioci nie czujemy się faworytami PiS, choć to dzięki nam ta partia wygrała wybory.
Kolejne zagadnienie to informacja – wiedza jest najważniejszym towarem. Warto oglądać najnowsze filmy z Jamesem Bondem. W „Spectre” widzimy tajemnicze spotkanie potężnych środowisk w pięknych wnętrzach wielowiekowych rzymskich budynków i wprost podane informacje na temat rządu światowego. Szef organizacji Ernst Stavro Blofeld / Franz Oberhauser (w tej roli Christoph Waltz) mówi: „informacja to podstawa”. Z polskojęzycznymi mediami (zagraniczny kapitał) w Polsce, wprost wrogimi wobec polskiej racji stanu, zarządzanie wiedzą, informacją, dyskusją publiczną, nie jest możliwe.
W Niemczech, Izraelu i innych państwach są ustawy broniące dobrego imienia obywateli.
„Sejm przyjął w piątek nowelizację, która wprowadza karę grzywny lub karę do trzech lat więzienia za słowa typu "polskie obozy śmierci". Ustawa umożliwi też wszczynanie postępowań karnych m.in. za negowanie zbrodni ukraińskich nacjonalistów.
Za przyjęciem nowelizacji było 279 posłów, 5 było przeciw, 130 wstrzymało się od głosu. Za zmianami głosowali posłowie PiS, Kukiz'15, PSL; posłowie PO wstrzymali się od głosu; Nowoczesna była podzielona - 5 posłów tej partii była za, 2 przeciw, 13 z nich wstrzymało się od głosu”.
http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2018-01-26/beda-kary-za-polskie-oboz...
alt
PS. Nie wiem, czy Leszek Balcerowicz zrobił cokolwiek dobrego dla Polski. „Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział”. Zostawmy tego wandala, szkodnika, destruktora, bezmyślnie i bezkrytycznie przytaczającego plugastwa zagranicznych mediów szukających „chłopców do bicia”. Polska zawsze świetnie się do tego nadawała, a tu klops! Za obrażanie Polski można dostać po kieszeni!
Dziś 14 lutego. Święto zakochanych. 1750 lat temu 14 lutego w Rzymie zabito biskupa Walentego. Święto to ma jednak pogański rodowód. Co ciekawe, sporo relikwii świętego znajduje się w Polsce. W 2005 roku, w lutym, gdzieś w Polsce, z odległości kilkudziesięciu centymetrów widziałem małe kosteczki świętego. Wiem, to nie polskie święto, ale dobra okazja, aby się zdeklarować:
Kocham Cię Polsko! Ja po prostu wiem, że staniesz się potęgą, a te śmieciowe ataki tylko nas - patriotów wzmocnią. 
 
Administrator
trybeus
niedziela, 18 lutego 2018 01:10
Wpisany przez Administrator

Wspólne z żydami obchody Święta Niepodległości...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

alt

Czyli jak świętować stulecie Niepodległości na krzywy ryj...

 Oczywiście do Święta Niepodległości (rocznica sto lat) jeszcze 9 miesięcy, ale już pierwsze jaskółki dotyczące "wspólnego z żydami świętowania" się pojawiają. Nie muszę przypominać, że politycy "dobrej zmiany", biegają jak "z piórem", aby naszym "starszym braciom" zrobić dobrze...niemal na klęczkach błagają, aby "ustawę IPN" doszlifowywać, co zielone światło dał nie tak dawno "nasz prezydent kosherny". To już w zasadzie groteska, że tak duże chłopczyki biegają z rumieńcami jakby z popuszczoną gumą od majtek udowadniają, że baaardzo walczą o dobre imię Polski na tzw arenie międzynarodowej...

 
No nic...ja w zasadzie z innej beczki. Nie tak dawno pewien Poseł wkleił sobie na fejsbuku zdjęcie z panem Glińskim, komentując, że priorytetem jest działanie w obszarze kultury w rocznicę odzyskania niepodległości. Jak pan Gliński krzewi kulturę i czyją, to wystarczy tylko przypomnieć jak daje lekką ręką 100 milionów na cmentarz żydowski. 11 listopada nie będzie inaczej...myślę, że to Święto będzie bardzo ładnie zagospodarowane przez rządowa stronę pod "wspólne z żydami świętowanie". Nie muszę dodawać, że wszelkie ruchy narodowe mogą być zepchnięte na bocznicę...
No więc stwierdziłem w komentarzu, że to najbliższe Święto Niepodległości będzie miało bardzo karykaturalny charakter...dodałem, że żydzi nie asymilowali się z Polakami...mało tego było wiele dowodów na ich kolaborację jak z Niemcami tak i Sowietami...

Pan Poseł pouczył mnie, że cytuję: "jest wiele dowodów na wkład żydów w budowę państwa polskiego", oraz, że  "żydzi składali też wielką ofiarę z życia w obronę Polski"...stwierdził, że "wystarczy pójść na cmentarze wojenne"...

No cóż, ostatnie stwierdzenie zabrzmiało tak jakoś hybrydowo. Cmentarze wojenne pełne żydowskich mogił...hmm

Nie trzeba być specjalnie erudytą, aby znaleźć tematykę. Na portalu Kresy jest fragment  studium wojskowego Romana Umiastowskiego pod tytułem "Terytorium Polski pod względem wojskowym" z roku 1921. Wklejam fragment, pisownia oryginalna...

Stosunek wielkiej ilości żydów do państwa i do armji, jak dowiodły czyny, jest bezwględnie wrogi. Opanowanie przez nich kapitału i prasy posłużyło za podstawę walki z państwem i narodem w kraju i poza jego granicami. Stosunek do armji dobitnie został wykazany w czasie inwazji bolszewickiej [1920 roku], kiedy stali się oni wykonawcami woli rządu sowieckiego, wchodząc w skład komitetów rewolucyjnych lub formując bataljony, walczące czynnie z wojskiem polskiem. Dość przypomnieć Siedlce, Białystok[4], i inne miasta, a przedtem Berdyczów, Wilno. Sądy doraźne po najeździe bolszewickim sądziły o zdradę stanu wielu żydów, oni wszak byli czołem fali komunizmu, najpotężniejsza partja wśród nich, socjalistyczno-narodowy Bund, zgłosił swój akces do III międzynarodówki. Tłum żydowski, jak dowiodły wypadki, stanął do walki czynnej z państwem polskiem.

Żyd, jako żołnierz. Materjałem żołnierskim w armji polskiej żydzi nie są, ochoty do służby nie mają. Są natomiast żywiołem destrukcyjnym, sprzymierzeńcami wszelkiej akcji wywrotowej. Przywiązani w najwyższym stopniu do życia (mało wśród nich samobójców i niewielu pociesza się wódką) starają się wszelkiemi sposobami prawa i bezprawia uchylić od obowiązku służby wojskowej. Znalazłszy się w armji, zapychają kancelarje różnych urzędów, wycofując się jak najdalej od linij czołowych, do których niewielu spośród nich zdążą doprowadzić jednostki bojowe, a wówczas w zwiększonym tempie, symulują chorych. Procent strat wśród nich jest nikły, w zamian za to stanowią główną masę dezerterów. W czasie wojny z bolszewikami uciekali na terytorjum wolnego miasta Gdańska i na Górny Śląsk, skąd część ich wydała plebiscytowa Komisja Koalicyjna.
W rezultacie w chwili przełomowej okazało się dowodnie, że stosunek do żydów w armji nadal się w dzisiejszej fazie utrzymać nie da, a ulec musi zasadniczej zmianie i nasunęło się siłą faktów pytanie, czy obecność ich w wojsku jest nadal możliwa bez uszczuplenia wartości bojowej armji; państwo w czasie inwazji bolszewickiej stanęło przed rozstrzygnięciem, czy pozwolić zdradą i dezercją rozwalić swą siłę zbrojną, czy na podobieństwo Rzymian, usunąć z niej żydów, zamieniwszy im obowiązek służby wojskowej innym.”

https://kresy.pl/kresopedia/terytorium-polski-pod-wzgledem-wojskowym-zydzi/

Czy mogło się coś zmienić w tej materii prawie dwadzieścia lat później, kiedy wybuchła II WŚ?Szczerze wątpię...i dalej nie wiem które cmentarze wojenne miałbym zobaczyć...

W slangu młodzieżowym jest takie powiedzenie, wejść na imprezę na "krzywy ryj"...oznacza to ni mniej ni więcej jeśli ktoś wchodzi na imprezę bez wkładu...w tą imprezę, czyli bez trunku. 

Jestem przekonany, że ktoś tutaj wybitnie będzie chciał Polakom wejść na siłę i na "krzywy ryj" na to bardzo ważne, bo okrągłe, rocznicowe Święto Niepodległości za tę 9 miesięcy...

 
Administrator
Holokaust Indian
środa, 14 lutego 2018 16:27
Wpisany przez Administrator

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16508230_1458365747527307_3568160298550203224_n.jpg?oh=d9040f2f7032d03c339aebc74877d045&oe=5B221C1F

 
Administrator
rozbiór Polski - Janusz Zagórski
środa, 14 lutego 2018 13:34
Wpisany przez Administrator

 
product key
LOVELY PEOPLE COME HERE TO LEARN MORE AND MORE......
wtorek, 13 lutego 2018 04:35
Wpisany przez product key

Windows 7 Ultimate Full Version Free Download ISO file with both 32 bit and 64 bit versions. Here is the single click, direct link to Download Windows 7 Ultimate Official Untouched ISO full version with service pack 1 (SP1).
http://productkeypro.com/windows-7-ultimate-free-download-full-version

Avast Internet Security has always been at the top of providing protection to your systems for a long time. Their latest version of security named as Avast Internet Security is a robust security suite that consists numerous tools to protect your system.
http://productkeypro.com/avast-internet-security-license-key-with-activation-code/

WinX DVD Ripper Platinum Crack is a Windows-based  DVD ripper software allows you to rip any DVD to mainstream videos, such as rip DVD to MP4, DVD, AVI, MPEG and other many formats easily.
http://productkeypro.com/corel-draw-x8-keygen-crack-full-download/

Movavi activation key is used for convert audio and video files, connect the fragments of the film stylish transitions.
http://productkeypro.com/movavi-activation-key/

PhpStorm 2017.2.4 Crack is a fresher version of PHP language working software containing SQL editor. Having a number of unique plugins to operate and provides java codes manually.
http://productkeypro.com/phpstorm-2017-2-4-crack/

Windows 7 Ultimate Free Download provides very best operating system.Every one wants to download it from my Site.............
http://productkeypro.com/windows-7-ultimate-free-download-full-version/


WavePad Sound Editor 7.13 Crack multidimensional and powerful latest audio editing software that is fully compatible and featured professional audio and music editor for Windows as well as Mac.It is the greatest tool for edit music, sound, song, and everything if you wants.
http://productkeypro.com/wavepad-sound-editor-7-13-crack/

Fl studio 12 crack is central powerful and music control application software. we ca sound up and down from this. It also controls high-frequency sound system from far of places.....
http://productkeypro.com/fl-studio-12-crack/

ReaConverter 7.348 Crack is comprehensive software that can assist you simply convert picture information. It has different operations of converting the interface of this system is obvious and easy
http://productkeypro.com/reaconverter-7-348-crack/

 

klucz produktu
PIĘKNI LUDZIE PRZYJDŹ TUTAJ, ABY UCZYĆ WIĘCEJ I WIĘCEJ ......
wtorek, 13 lutego 2018 04:35
Wpisany przez klucz produktu

Windows 7 Ultimate Pełna wersja Bezpłatnie Pobierz plik ISO w wersji 32- i 64-bitowej. Oto jedno kliknięcie, bezpośredni link do pobrania Windows 7 Ultimate Official Nieczuła ISO pełna wersja z Service Pack 1 (SP1).
http://productkeypro.com/windows-7-ultimate-free-download-full-version

Avast Internet Security od zawsze zapewnia ochronę swoim systemom. Ich najnowsza wersja zabezpieczeń o nazwie Avast Internet Security to solidny pakiet zabezpieczeń, który składa się z wielu narzędzi chroniących system.
http://productkeypro.com/avast-internet-security-license-key-withactation-code/

WinX DVD Ripper Platinum Crack to oparty na systemie Windows program do ripowania DVD, który pozwala z łatwością zgrać dowolne DVD do popularnych filmów, takich jak zgrywanie DVD na MP4, DVD, AVI, MPEG i wiele innych formatów.
http://productkeypro.com/corel-draw-x8-keygen-crack-full-download/

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»