DEPOPULACJA

Na temat depopulacji najwiarygodniejsze informacje znajdziecie na stronie PRISONPLANET.pl  Jest to sprawa bardzo poważna. Dziwne, że do ludzi to jakoś nie trafia, nie dociera, jakby byli jacyś zamroczeni.

 

W Polsce Sejm, Senat uchwalają zbrodniczą ustawę, którą podpisuje Prezydent.

Broni nas tylko wspaniała Żydówka Eliza Walczak co można zobaczyć na You Tube wpisując: Sejm, Senat, ludobójstwo. Poza nią pisała i zabierała na ten temat głos internetowa strona - gazeta: Nowy Ekran, poza nimi cisza, jakby wszystkich coś zamroczyło.

 

Kiedyś hippisi protestowali przeciw wojnie w Wietnamie, a teraz szykują nam tak straszne ludobójstwo i nic, cisza, pacyfiści milczą, zero reakcji.

 

Skoro nikomu to nie przeszkadza, no to "ONI"  fundują nam następną ustawę, tym razem o GMO, którą podpisuje Prezydent. Jakieś straszne uśpienie ogarnęło ludzi, przypominające taniec chocholi.

 

Klub Rzymski zaplanował zmniejszenie populacji ludności w Polsce do 14,6 mln o czym napisano w wywiadzie przeprowadzonym z przdstawicielem Klubu Rzymskiego pt. "Granice wzrostu"  na łamach tygodnika "Kultura" (2/604 z 12 stycznia 1975 r. Można tylko pomyśleć, jak dawno oni już to zaplanowali i kosekwętnie realizują.

 

Program depopulacji przygotowywany jest w świecie przez oligarchów skupionych w Klubie Bildelberg. Dziś już żaden z rządów nie jest w stanie im się przeciwstawić. Więcej na ten temat dowiecie się z filmów, które polecam:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U9NalpMnBXM#!

http://www.youtube.com/watch?v=6IRyIYcfwEo